Skip to main content
search

Onder uitstekende weersomstandigheden vond op 13 oktober 2021 de vierde editie van de Trofee Pieter Rooijakkers plaats.

De 24 uitgenodigde staande honden (Britse rassen, Continentaal I en II) liepen in een wildrijk veld in Tholen de wedstrijd voor deze trofee, onder toeziend oog van Pieter zelf.

Keurmeesters Ton Slager, Eric Mulders, Wilma Rodenburg en Walter Klijsen hadden de taak om de honden te beoordelen. Het bleek wel lastig voor de honden om het wild goed vast te kunnen zetten.

In de open klasse kon helaas geen kwalificatie worden verstrekt, in de jeugdklasse ging de wisseltrofee naar de Duitse Staande Korthaar, Pax du pas des Cabanelles van David Luteijn, die daarmee een al uitstekend seizoen bekroonde.

Uitslag

CAC Ace Chasse au bon Vent reu DSK 16-04-14 Gerda Mulders gpt
CAC Caron vh Patrijzenweitje reu GK 16-11-10 Cor vd Voorn gpt
CAC Naum de la mazorra reu EB 13-09-17 Thomas Hart nc
CAC Vlaklands Rody reu Pointer 11-08-15 Theo Kerklaan gpt
CAC Loustic Du Moulin De Bernawe reu EBP 3-07-15 Renette Drost gpt
CAC Midas reu ES 17-09-16 Hans de Goeij el
CAC Nirvana Star teef WK 22-02-17 Riny van Hese ins
CAC Reno de Casa Ato reu EB 11-01-15 Gilbert Harte gpt
CAC Vörös Vadász Loke (Guus) reu VIZK 9-02-16 Ruben Groenendijk gpt
CAC Lavita-Lieve van het Grubbertal  teef DSK 10-03-17 Bianca Kuipers gpt
CAC Aaron Chasse au bon Vent reu DSK 16-04-14 Rene Braspenning gpt
CAC Vindhøj’s Store Dane reu DP 23-07-18 Olaf Geerse nc
CAC Aybo reu DSL 4-06-19 Theo Carbijn gpt
CAC Seb van de Moerwegel reu EP  21-05-19 Theo Carbijn gpt
CAC Lente van ’t Poldersdijkje teef DP 2-03-15 Jan Mastenbroek gpt
CAC Ludine Ruisseau de Bétail teef EP 1-07-15 Bart van Heynsbergen gpt
CAC Nervi Ruisseau de Bétail teef EP 10-11-17 Bart van Heynsbergen nc
CAC Maud van de kreppelse heide teef DSL 7-11-17 Koen Vanoverstraeten gpt
CAC Hit Do V. ´T Patriez´n Laand teef GML 8-05-16 Sonja de Ruiter ins
CAC Dea dell ‘Oltrepo teef BI 29-05-14 Brigitte de Vries gpt
Jeugd Pax du pas des Cabanelles reu DSK 9-04-19 David Luteijn 1 U
Jeugd Job van de Bossehoeve reu DSL 7-09-19 Minette de Jonge el
Jeugd Lizzy v. d. Pierschehille teef DSK 18-06-19 Erik Bravenboer gpt
Jeugd Langs de Kreek Gitan reu DSD 27-03-19 Sonja Begheyn gpt

 

Leave a Reply

Close Menu